Náramek amazonit a lotos

210,00 Kč

Náramek z amazonitu s lotosovým květem

Počet
ihned k dispozici

Elegantní náramek z přírodního amazonitu doplňuje přívěsek s motivem lotosového květu, symbolu klidu a meditace. Náramek zdobí čtyři stříbrné dělící korálky, celek působí jednoduše a čistě, bez zbytečného zdobení. Tento náramek potěší vyznavače purismu a jednoduchých linií.

Rozměry: cca 17 cm, kulíčky průměr 8mm, přívěsek průměr 1,5 cm

Materiál: amazonit, přívěsek bižuterní kov, pruženka

AMAZONIT je mimořádně uklidňující kámen. Hojí citová traumata a pomáhá zmenšovat obavy a strach. Odstraňuje negativní energii a rozčilení.

Je považován za kámen klidu, je vhodný pro tlumení deprese a úzkosti a je také kamenem lásky, vhodný pro upevnění vztahů a věrnosti. Blokuje geopatogenní zóny, chrání před elektromagnetickým znečištěním.
Používá se pro zvýšení sebevědomí, smyslu pro hodnotu a pochopení smyslu bytí, pro schopnost čelit obavám, přináší klid a vyrovnanost. Udržuje v harmonii mužskou a ženskou energii. Je tradičním kamenem pro posílení vůle žít a užívat si života.

Je skvělým harmonizačním kamenem pro znamení RAKA, nápomocný je PANNÁM a VODNÁŘŮM

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ : Všechny uvedené udaje o léčivých a metafyzických účincích polodrahokamů, minerálů a ostatních materiálů vycházejí z mýtů a tradic, mají pouze informativní charakter a jsou čerpány z obecně známých zdrojů a dostupných informačních kanálů.

Vycházejí tedy z lidového léčitelství, tradic a zkušeností, z dostupných veřejných zdrojů v elektronické či tištěné podobě, z knih, kde jsou publikovány údajné léčivé účinky na lidskou psychiku a zdraví.

Užití minerálních kamenů není alternativou k lékařské péči, v případě jakýchkoli zdravotních problémů vždy kontaktujte svého lékaře.

NAR 17
3 ks

Parametry

Minerál
Amazonit

Mohlo by vás také zajímat