minerální náramek z avanturínu
  • minerální náramek z avanturínu

Minerální náramek matný avanturín I.

230,00 Kč

Náramek z růžového matného avanturínu

Počet
Poslední kus skladem

Elegantní náramek z avanturínu zdobí dva pozlacené dělící korálky z oceli. Celek působí jednoduše a čistě, bez zbytečného zdobení. Tento náramek potěší vyznavače purismu a jednoduchých linií.

Rozměry: cca 17 cm, kuličky průměr 8mm

Materiál: avanturín, ocel, pruženka

Avanturín : tento kámen působí kladně na vše, co souvisí s prosperitou a majetkem. Zmírňuje a ruší dopad negativních situací a obrací je v jejich opak. Posiluje rozhodování, zajišťuje schopnost soucitu, působí na vytrvalost, podporuje vnímavost a kreativitu.

Vhodný pro znamení: Váhy, Vodnář

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ : Všechny uvedené udaje o léčivých a metafyzických účincích polodrahokamů, minerálů a ostatních materiálů vycházejí z mýtů a tradic, mají pouze informativní charakter a jsou čerpány z obecně známých zdrojů a dostupných informačních kanálů. Vycházejí tedy z lidového léčitelství, tradic a zkušeností, z dostupných veřejných zdrojů v elektronické či tištěné podobě, z knih, kde jsou publikovány údajné léčivé účinky na lidskou psychiku a zdraví. Užití minerálních kamenů není alternativou k lékařské péči, v případě jakýchkoli zdravotních problémů vždy kontaktujte svého lékaře.

NAR 30
2 ks

Parametry

Minerál
Avanturín

Mohlo by vás také zajímat