minerální náramek z křišťálu
  • minerální náramek z křišťálu
  • minerální náramek z křišťálu
  • minerální náramek z křišťálu

Minerální náramek Fialová hvězda

240,00 Kč

Náramek z praskaného křišťálu a perliček, doplněný broušenou hvězdou

Počet
ihned k dispozici

Něžný a jemný náramek ve fialkových odstínech je složený z  praskaného křišťálu a perliček, doplňuje ho broušená hvězda v jemně fialkové barvě. Náramek vás ochrání před negativními vlivy okolí, posílí energii a působí harmonicky na všechny emoce.

Rozměry: cca 18 cm, náramek je na pružném lanku, přizpůsobí se zápěstí

Rozměry korálků: cca 8 mm

Materiál: křišťál, voskové perly, broušená hvězda, komponenty obecný bižuterní kov

Křišťál : Je to univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, jenž energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie.
Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření, čistí geopatogenní zóny. Působí na korunní čakru a ostatní čistí. Při meditaci dokáže odfiltrovat všechny rušivé vlivy. Lze ho použít jako regulátor pro ostatní kameny.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ : Všechny uvedené udaje o léčivých a metafyzických účincích polodrahokamů, minerálů a ostatních materiálů vycházejí z mýtů a tradic, mají pouze informativní charakter a jsou čerpány z obecně známých zdrojů a dostupných informačních kanálů.

Vycházejí tedy z lidového léčitelství, tradic a zkušeností, z dostupných veřejných zdrojů v elektronické či tištěné podobě, z knih, kde jsou publikovány údajné léčivé účinky na lidskou psychiku a zdraví.

Užití minerálních kamenů není alternativou k lékařské péči, v případě jakýchkoli zdravotních problémů vždy kontaktujte svého lékaře.


NAR 63
3 ks

Parametry

Minerál
křišťál

Mohlo by vás také zajímat