Náramek hematit Drak
  • Náramek hematit Drak

Náramek hematit Drak

230,00 Kč

Náramek z hematitu s dračí hlavou

Počet
Není skladem


Pánský náramek tvoří 8 mm kuličky hematitu, jedinou ozdobou jsou dvě stříbrné dračí hlavy, které mezi sebou drží jantarový korálek. Jednoduchý, elegantní, ale výrazný náramek.

Rozměry: cca 19 cm, náramek je na pružném lanku, přizpůsobí se zápěstí

Rozměry korálků: cca 8 mm, hlava draka cca 1,5 x 1 cm

Materiál: hematit, imitace jantaru, obecný bižuterní kov

Hematit: nerostná forma železa, velmi tvrdý, ale křehký kámen. Obrací vysílané zlo zpět ke svému zdroji, redukuje stres a pomáhá zlepšovat spánek. Má vliv i na zdravotní stav - léčí oběhový systém a nemoci krve, působí na tvorbu krvinek, zmírňuje křeče v nohou, urychluje rekonvalescenci

Symbol draka - Dračí síla spočívá v přijímání vědomostí, v paměti, (ve vzpomínkách) a v osobní zkušenosti. A v umění ve správném čase a na správném místě tu kterou vědomost, informaci či vzpomínku správně využít. Dračí energie ochraňuje a dává sílu pro změnu, ovládá moudrost a rozhodnost, přináší štěstí.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ : Všechny uvedené udaje o léčivých a metafyzických účincích polodrahokamů, minerálů a ostatních materiálů vycházejí z mýtů a tradic, mají pouze informativní charakter a jsou čerpány z obecně známých zdrojů a dostupných informačních kanálů.

Vycházejí tedy z lidového léčitelství, tradic a zkušeností, z dostupných veřejných zdrojů v elektronické či tištěné podobě, z knih, kde jsou publikovány údajné léčivé účinky na lidskou psychiku a zdraví.

Užití minerálních kamenů není alternativou k lékařské péči, v případě jakýchkoli zdravotních problémů vždy kontaktujte svého lék

NAR 26

Parametry

Minerál
Hematit

Mohlo by vás také zajímat