čakrový náramek z tyrkenitu a mixu minerálů
  • čakrový náramek z tyrkenitu a mixu minerálů
  • čakrový náramek z tyrkenitu a mixu minerálů
  • čakrový náramek z tyrkenitu a mixu minerálů
  • čakrový náramek z tyrkenitu a mixu minerálů

Náramek čakrový z černého tyrkysu

250,00 Kč

Náramek z tyrkenitu a mixu minerálů v barvách jednotlivých čaker

Počet
ihned k dispozici

Čakrový náramek je z tyrkysu, doplněný sedmi korálky z přírodního kamene v barvách jednotlivých čaker. Tyto kameny harmonizují a dobíjí energii čaker, těla i mysli. Čakrové korálky jsou od tyrkysových korálků oděleny kovovou rondelkou ve zlatavé nebo stříbrné barvě.

Tyrkenit přináší povzbuzení pro osobní růst a rozvoj, otevírá mysl novým myšlenkám a možnostem. Přináší rovnováhu a prosperitu tam, kde je jí zapotřebí. Tyrkys je ochranný kámen zejména pro cestovatele. Odedávna je považován za amulet a talisman štěstí. Přinese vám vnitřní klid, radost a bohatství. Má zklidňující účinky pro osoby vystupujícími na veřejnosti. Podpoří vaši kreativitu a dodá vám sílu.

Léčivé účinky: Snižuje horečky a bolesti hlavy, předchází migrénám, zlepšuje imunitní systém. Vhodný pro detoxikaci a proti zánětům. Reguluje kyselost v organismu a působí pozitivně na žaludek. Posiluje zrak, potlačuje křeče a působí na dnu.


Rozměry: cca 18 cm, náramek je na pružném lanku, přizpůsobí se zápěstí

Rozměry korálků: cca 8 mm

Materiál: syntetický tyrkys, přírodní kameny, obecný bižuterní kov

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ : Všechny uvedené udaje o léčivých a metafyzických účincích polodrahokamů, minerálů a ostatních materiálů vycházejí z mýtů a tradic, mají pouze informativní charakter a jsou čerpány z obecně známých zdrojů a dostupných informačních kanálů.

Vycházejí tedy z lidového léčitelství, tradic a zkušeností, z dostupných veřejných zdrojů v elektronické či tištěné podobě, z knih, kde jsou publikovány údajné léčivé účinky na lidskou psychiku a zdraví.

Užití minerálních kamenů není alternativou k lékařské péči, v případě jakýchkoli zdravotních problémů vždy kontaktujte svého lékaře

NAR 65
4 ks

Parametry

Minerál
Tyrkenit

Mohlo by vás také zajímat