Náramek čakrový s minerály
  • Náramek čakrový s minerály
  • Náramek čakrový s minerály

Náramek čakrový z lávy s minerály

260,00 Kč

Čakrový náramek z lávy a minerálů ve tvaru polyhedronu

Počet
ihned k dispozici

Čakrový náramek je z přírodních pórovitých lávových korálků, doplněný sedmi korálky z přírodního kamene ve tvaru polyhedronu v barvách jednotlivých čaker. Tyto kameny harmonizují a dobíjí energii čaker, těla i mysli. Čakrové korálky jsou od lávových korálků oděleny kovovým mezičlánkem v tibetském stylu ve střbrné barvě.

Lávové kameny dodávají svým majitelům silnou pozitivní energii. Jsou používány jako ochranné amulety a jsou symbolem životní rovnováhy.

Láva jako symbol země je vhodná především pro zemská znamení zvěrokruhu, ale hodí se i pro všechna ostatní znamení.

Rozměry: cca 19 cm, náramek je na pružném lanku, přizpůsobí se zápěstí

Rozměry korálků: cca 8 mm

Materiál: láva, přírodní kameny ( achát, citrín, tygří oko, aventurín, tyrkenit, lapis lazuli, ametyst), obecný bižuterní kov

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ : Všechny uvedené udaje o léčivých a metafyzických účincích polodrahokamů, minerálů a ostatních materiálů vycházejí z mýtů a tradic, mají pouze informativní charakter a jsou čerpány z obecně známých zdrojů a dostupných informačních kanálů.

Vycházejí tedy z lidového léčitelství, tradic a zkušeností, z dostupných veřejných zdrojů v elektronické či tištěné podobě, z knih, kde jsou publikovány údajné léčivé účinky na lidskou psychiku a zdraví.

Užití minerálních kamenů není alternativou k lékařské péči, v případě jakýchkoli zdravotních problémů vždy kontaktujte svého lékaře

NAR 47
8 ks

Parametry

Minerál
Láva

Mohlo by vás také zajímat