minerální náramek s budhou
  • minerální náramek s budhou
  • minerální náramek s budhou

Náramek Budha 1

250,00 Kč

Náramek z minerálů zelený pruhovaný achát, avanturín a dřevěné korálky

Počet
Poslední kus skladem

Ručně vyrobený meditační náramek má  dle tradice budhistického učení léčivou moc nad vaší myslí, navodí pocit klidu , uvede celý organismus do rovnováhy

Tyto unikátní a duchovně laděné minerální náramky nejenže vypadají stylově , ale také v sobě nesou pozitivní energii a další hodnoty.

Minerální náramky s Buddhou vám přinesou pozitivní vliv v mnoha oblastech:

  •  duchovní rovnováha : Buddha symbolizuje mír, klid, vyrovnanost a harmonii. Minerální náramek vám pomůže posílit duševní rovnováhu a najít vyváženost v každodenním životě
  • léčivé vlastnosti : každý náramek je sestaven z různých minerálů, které mají i své vlastní léčivé účinky a vlastnosti
  • významný dárek : darování minerálního náramku s Buddhou je výrazem péče a podpory pro blízkého člověka, pomůžete mu majít klid, štěstí a vyváženost
  • podpora osobního rozvoje : nošení těchto náramků může  pomáhat při meditaci, koncentraci a celkovém osobním rozvoji.

Buddha - symbol osvícení - to je stav procitnutí k nesmírné moudrosti, díky které je možno pochopit složitou realitu a radovat se z ní. Je to cesta neustálého rozvíjení se a zdokonalování. Je to symbol štěstí, moudrosti, osvícení, trpělivosti a radosti.

Rozměry : délka cca 18 cm , kuličky minerálů cca 8 mm

Materiál : hlava budhy a doplňky z kvalitní mosazné slitiny, navlečeno na pevném pružném lanku

ACHÁT

je silný uzemňovací kámen, který dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání. Posiluje soustředění, a praktická rozhodnutí, dodává odvahu.

Pomáhá překonávat negativní pocity, vnitřní zlobu a napětí, navozuje pocit bezpečí a jistoty. Stabilizuje auru, posiluje lásku dodává odvahu k hledání lásky nové.

AVANTURÍN

 kámen, který působí vysoce kladně na vše, co má souvislost s prosperitou a majetkem. Je silně propojený s říší dévů používá se k ochraně zahrad nebo domů před geopatogenními zónami. Aventurín, který nosíte u sebe, pohlcuje elektromagnetický smog a chrání před látkami znečišťujícími životní prostředí.

NAR 67
1 Položka

Parametry

Minerál
achát

Mohlo by vás také zajímat