minerální náramek s budhou
  • minerální náramek s budhou
  • minerální náramek s budhou

Náramek Budha 4

240,00 Kč

Náramek z minerálů onyx, hematit a jaspis s Budhou

Počet
Poslední kus skladem

Ručně vyrobený meditační náramek má  dle tradice budhistického učení léčivou moc nad vaší myslí, navodí pocit klidu , uvede celý organismus do rovnováhy

Buddha - symbol osvícení - to je stav procitnutí k nesmírné moudrosti, díky které je možno pochopit složitou realitu a radovat se z ní. Je to cesta neustálého rozvíjení se a zdokonalování. Je to symbol štěstí, moudrosti, osvícení, trpělivosti a radosti.

Rozměry : délka cca 18 cm , kuličky minerálů cca 8 mm

Materiál : minerály jaspis,hematit, onyx, hlava budhy a doplňky z kvalitní mosazné slitiny, navlečeno na pevném pružném lankuJASPIS

Klidný a vyrovnaný kámen, je oporou ve stresu, přináší klid. Připomíná lidem, aby si pomáhali, čistí a harmonizuje auru i jednotlivé čakry. Zajišťuje ochranu, pohlcuje negativní energii, udržuje rovnováhu v duševní, citové a tělesné rovině. Svému nositeli přináší odhodlání k naplnění všech záměrů.

Vhodný pro znamení : Rak, Panna, Váhy, Štír, Kozoroh

HEMATIT 

těžký kámen,  uzemňuje, ochraňuje, uvádí do rovnováhy tělo, mysl i ducha. Odstraňuje vše nepříznivé a zabraňuje negativním energiím vstupovat do aury, nastoluje klid, mír a harmonii. Zvyšuje sebevědomí, schopnost přežít a pomáhá ženám překonat plachost.Přispívá k soustředění, zlepšuje paměť (obzvláště účinný na matematiku a technické předměty). Pomáhá překonávat různá omezení, které si majitel sám stanovil, pomáhá bojovat s přejídáním, kouřením a dalšími špatnými návyky.

Vhodný pro znamení : Beran, Štír

ONYX

ochranný kámen, brání a ochraňuje před negativitou vědomě namířenou proti vám, v konfliktech všeho druhu, chrání život, dodává sílu, pomáhá v těžkých a nesrozumitelných obdobích, při mimořádném fyzickém i citovém vypětí, spojuje s jednotou vesmíru, zaměřuje naši energii jedním směrem, přináší ráznost a vytrvalost, dovoluje stát se pány svého osudu, poskytuje poučení z minulosti, zvyšuje sebedůvěru a sebekontrolu, léčí stará traumata ovlivňující současný život, snižuje strach a obavy. Udržuje v těle rovnováhu energií jing a jang.
Vhodný pro znamení : Kozoroh, Vodnář

NAR 70
1 Položka

Parametry

Minerál
jaspis

Mohlo by vás také zajímat