minerální náramek s budhou
  • minerální náramek s budhou
  • minerální náramek s budhou

Náramek Budha 2

250,00 Kč

Náramek s budhou ze sodalitu, jadeitu, amazonitu a hematitu

Počet
Poslední kus skladem

Ručně vyrobený meditační náramek má  dle tradice budhistického učení léčivou moc nad vaší myslí, navodí pocit klidu , uvede celý organismus do rovnováhy

Tyto unikátní a duchovně laděné minerální náramky nejenže vypadají stylově , ale také v sobě nesou pozitivní energii a další hodnoty.

Minerální náramky s Buddhou vám přinesou pozitivní vliv v mnoha oblastech:

  •  duchovní rovnováha : Buddha symbolizuje mír, klid, vyrovnanost a harmonii. Minerální náramek vám pomůže posílit duševní rovnováhu a najít vyváženost v každodenním životě
  • léčivé vlastnosti : každý náramek je sestaven z různých minerálů, které mají i své vlastní léčivé účinky a vlastnosti
  • významný dárek : darování minerálního náramku s Buddhou je výrazem péče a podpory pro blízkého člověka, pomůžete mu majít klid, štěstí a vyváženost
  • podpora osobního rozvoje : nošení těchto náramků může  pomáhat při meditaci, koncentraci a celkovém osobním rozvoji.

Buddha - symbol osvícení - to je stav procitnutí k nesmírné moudrosti, díky které je možno pochopit složitou realitu a radovat se z ní. Je to cesta neustálého rozvíjení se a zdokonalování. Je to symbol štěstí, moudrosti, osvícení, trpělivosti a radosti.

Rozměry : délka cca 18 cm , kuličky minerálů cca 8 mm

Materiál : minerály amazonit, sodalit, jadeit, hematit, hlava budhy a doplňky z kvalitní mosazné slitiny, navlečeno na pevném pružném lanku

AMAZONIT

je mimořádně uklidňující kámen. Hojí citová traumata a pomáhá zmenšovat obavy a strach. Odstraňuje negativní energii a rozčilení.

Je považován za kámen klidu, je vhodný pro tlumení deprese a úzkosti a je také kamenem lásky, vhodný pro upevnění vztahů a věrnosti. Blokuje geopatogenní zóny, chrání před elektromagnetickým znečištěním.
Používá se pro zvýšení sebevědomí, smyslu pro hodnotu a pochopení smyslu bytí, pro schopnost čelit obavám, přináší klid a vyrovnanost. Udržuje v harmonii mužskou a ženskou energii. Je tradičním kamenem pro posílení vůle žít a užívat si života.

Vhodný pro znamení Raka, Panna,a Vodnář

SODALIT

 spojuje logiku s intuicí, prohlubuje  meditaci, rozvíjí a zklidňuje mysl, potlačuje duševní umatek a umožní přijímat nové informace. Při týmové práci přináší harmonii, solidaritu a vědomí společného cíle. Zvyšuje sebevědomí, pomáhá léčit potíže způsobené stresem a negativními emocemi.

Vhodný pro znamení Panna, Střelec a Vodnář

JADEIT

symbol čistoty a vyrovnanosti. Je spojený se srdeční čakrou, zvyšuje lásku k rodině. Je to ochranný kámen, vnáší do života harmonii, štěstí a přátelství. Přináší soběstačnost, zrod nových myšlenek, napomáhá uvolnění emocí.

Vhodný pro znamení Rak a Váhy

HEMATIT

těžký kámen, jenž je mocný ve vytahování nemocí z těla, uzemňuje, ochraňuje, uvádí do rovnováhy tělo, mysl i ducha. Odstraňuje vše nepříznivé a zabraňuje negativním energiím vstupovat do aury, nastoluje klid, mír a harmonii. Zvyšuje sebevědomí, schopnost přežít a pomáhá ženám překonat plachost.Přispívá k soustředění, zlepšuje paměť (obzvláště účinný na matematiku a technické předměty). Pomáhá překonávat různá omezení, které si majitel sám stanovil, pomáhá bojovat s přejídáním, kouřením a dalšími špatnými návyky.

Vhodný pro znamení Beran, Štír

NAR 68
2 ks

Parametry

Minerál
Hematit

Mohlo by vás také zajímat