Náramek z lávy Drak
  • Náramek z lávy Drak
  • Náramek z lávy Drak

Minerální náramek z lávy Drak

230,00 Kč

Náramek z lávy s dračí hlavou

Počet
Poslední kus skladem

Pánský náramek tvoří 8 mm kuličky černé lávy, jedinou ozdobou jsou dvě stříbrné dračí hlavy, které mezi sebou drží jantarový korálek. Jednoduchý, elegantní, ale výrazný náramek.

Rozměry: cca 19 cm, náramek je na pružném lanku, přizpůsobí se zápěstí

Rozměry korálků: cca 8 mm, hlava draka cca 1,5 x 1 cm

Materiál: láva, imitace jantaru, obecný bižuterní kov

Lávové kameny dodávají svým majitelům silnou pozitivní energii. Jsou používány jako ochranné amulety a jsou symbolem životní rovnováhy.

Láva jako symbol země je vhodná především pro zemská znamení zvěrokruhu, ale hodí se i pro všechna ostatní znamení.

Symbol draka - Dračí síla spočívá v přijímání vědomostí, v paměti, (ve vzpomínkách) a v osobní zkušenosti. A v umění ve správném čase a na správném místě tu kterou vědomost, informaci či vzpomínku správně využít. Dračí energie ochraňuje a dává sílu pro změnu, ovládá moudrost a rozhodnost, přináší štěstí.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ : Všechny uvedené udaje o léčivých a metafyzických účincích polodrahokamů, minerálů a ostatních materiálů vycházejí z mýtů a tradic, mají pouze informativní charakter a jsou čerpány z obecně známých zdrojů a dostupných informačních kanálů.

Vycházejí tedy z lidového léčitelství, tradic a zkušeností, z dostupných veřejných zdrojů v elektronické či tištěné podobě, z knih, kde jsou publikovány údajné léčivé účinky na lidskou psychiku a zdraví.

Užití minerálních kamenů není alternativou k lékařské péči, v případě jakýchkoli zdravotních problémů vždy kontaktujte svého lékaře.

NAR 46
2 ks

Parametry

Minerál
Láva

Mohlo by vás také zajímat