Náramek z lávy a santálového dřeva
  • Náramek z lávy a santálového dřeva
  • Náramek z lávy a santálového dřeva
  • Náramek z lávy a santálového dřeva
  • Náramek z lávy a santálového dřeva
  • Náramek z lávy a santálového dřeva

Náramek z lávy a santálového dřeva

250,00 Kč

Minerální náramek z lávy a santálového dřeva, doplněný mixem minerálů ve tvaru polyhedronu

Počet
ihned k dispozici

Ochranný náramek je z přírodních pórovitých lávových korálků a korálků z voňavého santálového dřeva, doplněný sedmi korálky z přírodního kamene ve tvaru polyhedronu v různých barvách.

Lávové kameny dodávají svým majitelům silnou pozitivní energii. Jsou používány jako ochranné amulety a jsou symbolem životní rovnováhy.

Láva jako symbol země je vhodná především pro zemská znamení zvěrokruhu, ale hodí se i pro všechna ostatní znamení.

 

Santálové dřevo je považováno za symbol životní síly, věří se, že jeho vůně zahání zlé duchy, dokáže očistit člověka od všech hříchů.

Doporučuje se při meditacích a duševních cvičeních, vytváří atmosféru klidu a pohody, vyrovnanosti, vede nás k vnitřnímu vhledu do sebe sama.

Silně odstraňuje stres a nervozitu, zpomaluje, ale neuspává.

Rozměry: cca 18 cm, náramek je na pružném lanku, přizpůsobí se zápěstí

Rozměry korálků: cca 8 mm

Materiál: láva, santálové dřevo, přírodní kameny, obecný bižuterní kov

Jelikož se jedná o šperky z přírodního kamene, je každý kus originál a může se barevně lehce lišit od úvodního obrázku. Vyrobeno ručně a s láskou zde v Česku od NáramkyLenny

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ : Všechny uvedené udaje o léčivých a metafyzických účincích polodrahokamů, minerálů a ostatních materiálů vycházejí z mýtů a tradic, mají pouze informativní charakter a jsou čerpány z obecně známých zdrojů a dostupných informačních kanálů.

Vycházejí tedy z lidového léčitelství, tradic a zkušeností, z dostupných veřejných zdrojů v elektronické či tištěné podobě, z knih, kde jsou publikovány údajné léčivé účinky na lidskou psychiku a zdraví.

Užití minerálních kamenů není alternativou k lékařské péči, v případě jakýchkoli zdravotních problémů vždy kontaktujte svého lékaře

NAR 48
6 ks

Parametry

Minerál
Láva

Mohlo by vás také zajímat