Čakrový náramek z dřeva
  • Čakrový náramek z dřeva
  • Čakrový náramek z dřeva
  • Čakrový náramek z dřeva
  • Čakrový náramek z dřeva
  • Čakrový náramek z dřeva

Náramek čakrový z dřeva a mixu minerálů

240,00 Kč

Čakrový náramek z dřevěných korálků, semínek rudrakhsi a mixu minerálů

Počet
ihned k dispozici

Čakrový náramek je z přírodních dřevěných korálků, doplněný sedmi korálky z přírodního kamene v barvách jednotlivých čaker. Tyto kameny harmonizují a dobíjí energii čaker, těla i mysli. Čakrové korálky jsou od dřevěných korálků oděleny dílkem z kokosového ořechu. Pro umocnění účinku je náramek doplněn semínkem  Rudrakhsa

Rudrakhsa - říká se mu také „Boží slzy“, jelikož se váže na legendu boha Shivy, který plakal ze soucitu k lidstvu a jeho slzy se proměnily v semínka tohoto posvátného stromu z jihovýchodní Asie.

Rozměry: cca 18 cm, náramek je na pružném lanku, přizpůsobí se zápěstí

Rozměry korálků: cca 8 mm

Materiál: dřevěné korálky, přírodní kameny, semínka Rudrakhsa, koskosový ořech

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ : Všechny uvedené udaje o léčivých a metafyzických účincích polodrahokamů, minerálů a ostatních materiálů vycházejí z mýtů a tradic, mají pouze informativní charakter a jsou čerpány z obecně známých zdrojů a dostupných informačních kanálů.

Vycházejí tedy z lidového léčitelství, tradic a zkušeností, z dostupných veřejných zdrojů v elektronické či tištěné podobě, z knih, kde jsou publikovány údajné léčivé účinky na lidskou psychiku a zdraví.

Užití minerálních kamenů není alternativou k lékařské péči, v případě jakýchkoli zdravotních problémů vždy kontaktujte svého lékaře

NAR 54
4 ks

Mohlo by vás také zajímat