Náramek čakry s mandalou
  • Náramek čakry s mandalou
  • Náramek čakry s mandalou
  • Náramek čakry s mandalou
  • Náramek čakry s mandalou

Náramek čakrový s Mandalou

250,00 Kč

Čakrový náramek z minerálů a křišťálu, přívěsek Mandala z chirurgické oceli

Počet
Poslední kus skladem

Nádherný luxusní náramek je sestavený z mixu minerálů v barvách jednotlivých čaker, pro zesílení účinků kamenů ho doplňuje křišťál. Jednotlivé kameny harmonizují a dobíjí energii čaker, těla i mysli.

Jediným doplňkem je mandala z chirurgické oceli.

Mandala je chápána jako magický kruh. Původem se jedná o pojem, který pochází z východních oblastí.  Jedná o symbol rovnováhy a jednoty.
Mandaly jsou velmi staré, jejich kořeny sahají do období starověkého Egyptu a Babylonu.
Říká se, že mandala spojuje tvar a barvu, což dohromady dává harmonický celek, který nese pro její pozorovatele určitou pozitivní duševní energii. Z tohoto důvodu se podobná schémata využívají mimo jiné i v oblasti psychoterapie.

Jelikož se jedná o šperky z přírodního kamene, je každý kus originál a může se barevně lehce lišit od úvodního obrázku. Vyrobeno ručně a s láskou zde v Česku od NáramkyLenny

Rozměry: cca 18 cm, náramek je na pružném lanku, přizpůsobí se zápěstí

Rozměry korálků: cca 8 mm

Materiál: mix přírodních kamenů, chirurgická ocel

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ : Všechny uvedené udaje o léčivých a metafyzických účincích polodrahokamů, minerálů a ostatních materiálů vycházejí z mýtů a tradic, mají pouze informativní charakter a jsou čerpány z obecně známých zdrojů a dostupných informačních kanálů.

Vycházejí tedy z lidového léčitelství, tradic a zkušeností, z dostupných veřejných zdrojů v elektronické či tištěné podobě, z knih, kde jsou publikovány údajné léčivé účinky na lidskou psychiku a zdraví.

Užití minerálních kamenů není alternativou k lékařské péči, v případě jakýchkoli zdravotních problémů vždy kontaktujte svého lékaře.

NAR 51
1 Položka

Parametry

Minerál
křišťál

Mohlo by vás také zajímat