minerální náramek z šedého achátu
  • minerální náramek z šedého achátu
  • minerální náramek z šedého achátu

Minerální náramek praskaný achát I.

230,00 Kč

Náramek z krakovaného šedého achátu se stříbrnými doplňky

Počet
Poslední kus skladem

Elegantní náramek z šedého krakovanéhoo achátu zdobí dva ocelové dělící korálky . Celek působí jednoduše a čistě, bez zbytečného zdobení. Tento náramek potěší vyznavače purismu a jednoduchých linií.

Rozměry: cca 17 cm, kuličky průměr 8mm,

Materiál: achát, ocel, pruženka

ACHÁT

je silný uzemňovací kámen, který dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání. Posiluje soustředění, a praktická rozhodnutí, dodává odvahu.

Pomáhá překonávat negativní pocity, vnitřní zlobu a napětí, navozuje pocit bezpečí a jistoty. Stabilizuje auru, posiluje lásku dodává odvahu k hledání lásky nové.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ : Všechny uvedené udaje o léčivých a metafyzických účincích polodrahokamů, minerálů a ostatních materiálů vycházejí z mýtů a tradic, mají pouze informativní charakter a jsou čerpány z obecně známých zdrojů a dostupných informačních kanálů.

Vycházejí tedy z lidového léčitelství, tradic a zkušeností, z dostupných veřejných zdrojů v elektronické či tištěné podobě, z knih, kde jsou publikovány údajné léčivé účinky na lidskou psychiku a zdraví.

Užití minerálních kamenů není alternativou k lékařské péči, v případě jakýchkoli zdravotních problémů vždy kontaktujte svého lékaře.

NAR 32
1 Položka

Parametry

Minerál
achát

Mohlo by vás také zajímat