minerální náramek z růženínu
  • minerální náramek z růženínu

Minerální náramek matný růženín II.

230,00 Kč

Náramek z matného růženínu se kovovými korálky ve stříbrné barvě

Počet
Poslední kus skladem

Elegantní a jemný náramek z matného růženínu zdobí dva kovové dělící korálky. Celek působí jednoduše a čistě, bez zbytečného zdobení. Tento náramek potěší vyznavače purismu a jednoduchých linií. Náramek na ruce působí chladivým dojmem, velmi příjemně se nosí.

Rozměry: cca 17-18 cm, kuličky průměr 8 mm,

Materiál: růženín, kov, pruženka

RŮŽENÍN

je symbolem lásky, krásy a uzdravování. Jedná se o nejdůležitější krystal pro srdce a srdeční čakru. Pomáhá nesmělým projevit skrývané pocity, učí nás trpělivosti při řešení milostných problémům. Pod jeho jemným dotekem se srdce uvolní, získá důvěru a opět se otevře.

Dává nám sílu odpouštět - nám samotným i ostatním, učí sebelásce.


DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ : Všechny uvedené udaje o léčivých a metafyzických účincích polodrahokamů, minerálů a ostatních materiálů vycházejí z mýtů a tradic, mají pouze informativní charakter a jsou čerpány z obecně známých zdrojů a dostupných informačních kanálů.

Vycházejí tedy z lidového léčitelství, tradic a zkušeností, z dostupných veřejných zdrojů v elektronické či tištěné podobě, z knih, kde jsou publikovány údajné léčivé účinky na lidskou psychiku a zdraví.

Užití minerálních kamenů není alternativou k lékařské péči, v případě jakýchkoli zdravotních problémů vždy kontaktujte svého lékaře.

NAR 38
1 Položka

Parametry

Minerál
Růženín

Mohlo by vás také zajímat